Meble biurowe
Meble pracownicze
Trwa ładowanie kategorii...
Meble gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Lady recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Stoły konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Kuchnie biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
SYSTEMY AKUSTYCZNE
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele i krzesła
Krzesła biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Krzesła konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Siedziska recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Sofy i fotele
Trwa ładowanie kategorii...
Systemy akustyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Stoliki
Trwa ładowanie kategorii...
Meble metalowe
Szatnie i przebieralnie
Trwa ładowanie kategorii...
Szafy aktowe i kartotekowe
Trwa ładowanie kategorii...
Meble warsztatowe
Trwa ładowanie kategorii...
Sejfy i szafy pancerne
Trwa ładowanie kategorii...
Biurka i kontenery
Trwa ładowanie kategorii...
Meble medyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Meble ze stali nierdzewnej
Trwa ładowanie kategorii...
Wnętrze i dodatki
Dodatki do mebli
Trwa ładowanie kategorii...
Ergonomia w biurze
Trwa ładowanie kategorii...
Podłogi
Trwa ładowanie kategorii...
Ściany
Trwa ładowanie kategorii...
Żaluzje i rolety
Trwa ładowanie kategorii...
Oświetlenie
Trwa ładowanie kategorii...
Wieszaki
Trwa ładowanie kategorii...
Doniczki
Trwa ładowanie kategorii...
ZARZĄD

Elżbieta
Pyrek

Właściciel
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 
SPRZEDAŻ
ARCHITEKCI
PROJEKTANCI

Jacek
Pyrek

Dyrektor finansowy
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 

Paweł
Gondek

Kierownik oddziału
kom. 502-739-907
pawel@elzap.eu

Ilona
Hulist

Specjalista ds. sprzedaży
Dekorator wnętrz
kom. 502-729-249
ilona@elzap.eu

Marta
Polaczek

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 512-077-632
marta@elzapmeble.pl

Natalia
Porębska

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 518-842-251
natalia@elzap.eu

KATOWICE

Karolina
Kolarska - Hartl

Kierownik oddziału
kom. 501-144-362
karolina@elzapmeble.pl

Agnieszka
Czop

Opiekun Kluczowych Klientów
kom. 506-491-929
agnieszka@elzapmeble.pl

Dorota
Tomera

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 502 729 129
dorota@elzapmeble.pl

Barbara
Goraj-Kępa

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 508 158 605
barbara@elzapmeble.pl

KRAKÓW

Piotr
Pyrek

Kierownik oddziału
kom. 512-093-815
piotr@elzap.eu

Klaudia
Deś

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 505-187-373
klaudia@elzap.eu

Adam
Bielski

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 519 390 322
adam@elzap.eu

Sandra
Pyrek

Specjalista ds. sprzedaży
Urlopmacierzyński
kom. 512-786-950
sandra@elzap.eu

WARSZAWA

Roman
Budzyński

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 783-720-710
roman@elzapmeble.pl

WROCŁAW
DZIAŁ ROZWOJU

Cezary
Mordarski

Kierownik Działu Rozwoju
kom. 512 979 389
cezary@elzap.eu

 
MARKETING

Poszukujemy
kandydatów

na stanowisko:
Menadżer projektu
elzap@elzap.eu

Marta
Gondek

Specjalista ds. marketingu
(Urlop macierzyński)
kom. 506 492 010
marketing@elzap.eu

Wiktor
Cylejowski
wiktor@elzap.eu

Grafik

 
INFORMATYKA

Bartłomiej
Czop

Specjalista ds. IT
kom. 506-077-319
bartek@elzap.eu

Szczepan
Petka

Webmaster
kom. 512-786-960
szczepan@elzapmeble.pl

Damian
Gronek

Webmaster

Michał
Słowik

Programista
kom. 507-876-714
michal@elzap.eu

Programista

 
LOGISTYKA

Marcin
Kiełbasa

Specjalista ds. logistyki
kom. 508-158-607
marcin@elzap.eu

Karol
Macięga

Specjalista ds. logistyki
kom. 507-876-614
karol@elzap.eu

 
KSIĘGOWOŚĆ

Monika
Szczepanek


Kierownik działu księgowości
telefon: 505-811-174
monika@elzap.eu

Agnieszka
Barwińska


Księgowa
telefon: 506-491-942
agnieszkab@elzapmeble.pl

Kazimiera
Gajewska


Kadrowa
telefon: 506-491-942
ksiegowosc@elzap.eu

Paulina
Staniszewska


Księgowa
(Urlop macierzyński)
paulina@elzap.eu

Klaudia
Szczypczyk

Kierownik działu księgowości
(Urlop macierzyński)
klaudia@elzapmeble.pl

 
MONTAŻE

Michał
Woźniak

Montażysta

Łukasz
Kubat

Montażysta

Krzysztof
Ziółkowski

Montażysta

KATOWICE

Dominik
Kozakiewicz

Z-ca kierownika ekipy montażystów

Sebastian
Federak

Montażysta


KRAKÓW

Dominik
Pogan

Kierownik ekipy montażystów

Łukasz
Polak

Montażysta

Wojciech
Pasieka

Montażysta

WARSZAWA