Meble biurowe
Meble pracownicze
Trwa ładowanie kategorii...
Meble gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Lady recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Stoły konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Kuchnie biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
SYSTEMY AKUSTYCZNE
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele i krzesła
Krzesła biurowe
Trwa ładowanie kategorii...
Fotele gabinetowe
Trwa ładowanie kategorii...
Krzesła konferencyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Siedziska recepcyjne
Trwa ładowanie kategorii...
Sofy i fotele
Trwa ładowanie kategorii...
Systemy akustyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Meble metalowe
Szatnie i przebieralnie
Trwa ładowanie kategorii...
Szafy aktowe i kartotekowe
Trwa ładowanie kategorii...
Meble warsztatowe
Trwa ładowanie kategorii...
Sejfy i szafy pancerne
Trwa ładowanie kategorii...
Biurka i kontenery
Trwa ładowanie kategorii...
Meble medyczne
Trwa ładowanie kategorii...
Meble ze stali nierdzewnej
Trwa ładowanie kategorii...
Wnętrze i dodatki
Dodatki do mebli
Trwa ładowanie kategorii...
Podłogi
Trwa ładowanie kategorii...
Ściany
Trwa ładowanie kategorii...
Żaluzje i rolety
Trwa ładowanie kategorii...
Oświetlenie
Trwa ładowanie kategorii...
Wieszaki
Trwa ładowanie kategorii...
ZARZĄD

Elżbieta
Pyrek

Właściciel
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 
SPRZEDAŻ
ARCHITEKCI
PROJEKTANCI

Jacek
Pyrek

Dyrektor finansowy
telefon: (12)-269-81-60
elzap@elzap.eu

 

Paweł
Gondek

Kierownik oddziału
kom. 502-739-907
pawel@elzap.eu

Ilona
Hulist

Specjalista ds. sprzedaży
Dekorator wnętrz
kom. 502-729-249
ilona@elzap.eu

Marta
Polaczek

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 512-077-632
marta@elzapmeble.pl

KATOWICE

Karolina
Kolarska

Kierownik oddziału
kom. 501-144-362
karolina@elzapmeble.pl

Agnieszka
Czop

Opiekun Kluczowych Klientów
kom. 506-491-929
agnieszka@elzapmeble.pl

Dorota
Tomera

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 502 729 129
dorota@elzapmeble.pl

Barbara
Goraj-Kępa

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 508 158 605
barbara@elzapmeble.pl

Regina
Turczanik

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 506 491 945
regina@elzap.eu

KRAKÓW

Piotr
Pyrek

Kierownik oddziału
kom. 512-093-815
piotr@elzap.eu

Sandra
Pyrek

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 512-786-950
sandra@elzap.eu

Klaudia
Deś

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 505-187-373
klaudia@elzap.eu

Adam
Bielski

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 519 390 322
adam.bielski@elzap.warszawa.pl

WARSZAWA

Roman
Budzyński

Specjalista ds. sprzedaży
kom. 783-720-710
roman@elzapmeble.pl

WROCŁAW
MARKETING

Daniela
Wołos

Menadżer projektu
kom. 512-979-389
daniela@elzap.eu

Marta
Gondek

Specjalista ds. marketingu
(Urlop macierzyński)
kom. 506 492 010
marketing@elzap.eu

 
INFORMATYKA

Bartłomiej
Czop

Specjalista ds. IT
kom. 506-077-319
bartek@elzap.eu

Szczepan
Petka

Webmaster
kom. 512-786-960
szczepan@elzapmeble.pl

Damian
Gronek

Webmaster

Michał
Słowik

Programista

 
LOGISTYKA

Marcin
Kiełbasa

Specjalista ds. logistyki
kom. 508-158-607
marcin@elzap.eu

 
KSIĘGOWOŚĆ

Monika
Szczepanek


Kierownik działu księgowości
telefon: 506-491-942
monika@elzap.eu

Agnieszka
Barwińska


Księgowa
telefon: 506-491-942
agnieszkab@elzapmeble.pl

Anna
Dudra-Cepuch


Księgowa
telefon: 506-491-942
annadc@elzap.eu

Paulina
Staniszewska


Księgowa
telefon: 505-811-174
paulina@elzap.eu

Klaudia
Szczypczyk

Kierownik działu księgowości
(Urlop macierzyński)
kom. 505-811-174
klaudia@elzapmeble.pl

 
MONTAŻE

Michał
Woźniak            

Montażysta

Sebastian
Federak            

Montażysta

KATOWICE

Dominik
Kozakiewicz      

Z-ca kierownika ekipy montażystów

Mateusz
Szkurat            

Montażysta

Krystian
Baranik            

Montażysta

KRAKÓW

Dominik
Pogan            

Kierownika ekipy montażystów

Łukasz
Polak         

Montażysta

WARSZAWA